O nás

O nás

Již od roku 2002 je firma pizza-doma na plzeňském trhu. Největší dík za to patří Vám našim zákazníkům, a protože se snažíme neustále naše služby vylepšovat rozhodli jsme se být Vám blíž a otevřeli v Atomu na Lochotíně Pizza-doma caffe restaurant. Jedná se o dětem přátelskou, zcela nekuřáckou restauraci, ze které budeme samozřejmě rozvážet Vámi oblíbené pokrmy, bez zdržení způsobených dopravními zácpami a vůbec vzdáleností, která nás až dosud dělila od Lochotína.

Ve velké části restaurace jsme pro Vaše děti vybudovali hernu s trampolínou, prolézačkou, skluzavkou, autíčky, panenkami .... Pokud přijdete s miminkem nebo batoletem je pro vás k dispozici místo pro kočárky, dětská židlička, přebalovací pult a nočník. Pro děti jsme připravili kvalitní menu, která se obejdou bez přepálených tuků a umělých dochucovadel. Podávaná s ovocným nápojem a hračkou, za velmi příjemnou cenu.

Videa naší restaurace

Dětský koutek

V dětském koutku máme dispozici spousty atrakcí:
Microsoft X Box Kinekt, trampolína, šlapací auta, skluzavka do bazénu kuliček, bludiště, prolézačky, skákací hrad, maxi stavebnice, horolezecká stěna, stolní hry, a jiné.
Dětský koutek Pizza-Doma Plzeň

Sněz co zmůžeš!

Jedlíci si mohou dát "sněz co zmůžeš" a za jednu cenu jíst třeba celý večer. Ten kdo je jedlík a milovník pizzy zároveň může zkusit "zbouchni to" pokud sní GIGA pizzu (60cm) do jedné hodiny, má to zadarmo a získává čestné místo na tabuli slávy. Pro skupiny (8-10lidí) nabízíme pizzu metrovku (průměr 1 metr).

Můžete u nás uspořádat jakékoliv oslavy. Kapacita restaurace je cca 60 míst + letní terasa cca 80 míst. Postaráme se o výzdobu, květiny, dort, čokofontánu, můžeme sestavit speciální menu apod. Pro děti rádi zajistíme program (klauna, divadélko, tvořivé nebo pohybové soutěže, odměny pro gratulanty...).

Dobrou chuť a příjemné posezení u nás v restauraci přeje tým pizza-doma.

pizza-doma Cafe Restaurant, OC Atom, Sokolovská 74, Plzeň, tel.: 733 133 046